Klockowy świat policjantów i złodziejów w Lego City 2022

Dzieci uwielbiają zabawy w policjantów i złodziejów, zarówno za pomocą klocków, jak i innych form gier. W odpowiedzi na te popularne zainteresowania najmłodszych, wśród zestawów LEGO City 2022 można znaleźć kilka ciekawych nowości w tej tematyce. Pozwolą one na rozszerzenie posiadanych kompletów o ciekawe figurki, budowle i pojazdy, mogące posłużyć do stworzenia nieskończonej ilości ciekawych scenek i historii.

Szybkie i funkcjonalne pojazdy policji LEGO City 2022

Wśród kultowych w 2022 kompletów klocków LEGO serii City znalazło się wiele zestawów policyjnych. Nic w tym dziwnego, temat ten jest stale na topie pośród klocków LEGO poszukiwanych dla chłopców i dziewczynek. Pojazdy policyjne królują. Mogą być to:

– niewielkie zestawy z szybkim wozem pościgowym,

– motocykle policyjne z figurkami,

– helikopter policyjny,

– funkcjonalna mobilna baza dowodzenia policji w formie ciężarówki,

– motorówka lub skutery wodne policyjne.

Pojazdy policyjne LEGO City 2022 są także elementami dużych zestawów z budowlami – najczęściej komisariatami policji czy aresztem. Ciekawe propozycje to także komplety klocków z wozem czy innym pojazdem policyjnym oraz pojazdami złodziejów, często bardzo fantazyjnymi.

Lego city 2022 (bezkompromisowa jakość i profesjonalna obsługa – sklep online) – zestawy policji i złodziejów 

Złodzieje w świecie LEGO City 2022 są wyjątkowo kreatywni i kolorowi, choć zwykle w klockowych historiach i tak kończą złapani przez policjantów. W nowych zestawach mogą uciekać barwną ciężarówką z lodami, próbując atakować policję słodką bronią. Pościg za złodziejami nowoczesnym dronem to także ciekawa propozycja z zestawów serii City w 2022 roku. Złodziej na traktorku farmera strzelający jajkami w policjantów z mobilnej bazy? A może taki, który ucieka przed nieuniknionym miejską śmieciarką, a nawet wozem strażackim z podnośnikiem? Pomysłów na zabawę klockami LEGO nie ma końca, a ich pełna kompatybilność z innymi zestawami z serii pozwala na tworzenie wyjątkowych scenariuszy.