LEGO City 2022 – jakie nowości czekają na małych budowniczych

LEGO City to jedna z najprężniej rozwijanych serii wśród całych klocków LEGO. Znajdują się w niej zabawki, które nawiązują do życia w mieście i świetnie sprawdzają się zarówno dla małych, jak i starszych dzieci. Nie zabraknie tu służb bezpieczeństwa, ciekawych budynków, pizzeri i wielu innych. Z tymi klockami można zwiedzać nie tylko miasta, ale i przestworza. W 2022 LEGO City zostało uzupełnione o wiele fascynujących zestawów, w tym wyprawy na Marsa i ekspresowe pociągi! Co warto sprezentować swojemu dziecku? 

LEGO City 2022 – prawdziwa gratka dla każdego fana klocków!

LEGO znane jest ze swojej jakości i nie zabrakło jej również w kolekcji LEGO City 2022! Wszystkie elementy świetnie do siebie pasują, a ich układanie to sama przyjemność. Rok 2022 przyniósł ze sobą mnóstwo nowości, które nawiązują nie tylko do miast, ale nawet do kosmosu. Znajdują się tu mniejsze zestawy, które świetnie sprawdzą się dla początkujących budowniczych, ale i takie, które ucieszą osoby zaawansowane. Wiele zabawek sprawdzi się nawet dla najmłodszych dzieci, bo przeznaczone są dla maluchów od 5 roku życia. Jednymi z najciekawszych zabawek tego roku w kolekcji City są: 

– LEGO 60354 City – Wyprawy badawcze statkiem marsjańskim
– LEGO 60342 City – Wyzwanie kaskaderskie: atak rekina
– LEGO 60338 City – Kaskaderska pętla i szympans demolka
– LEGO 60337 City – Ekspresowy pociąg pasażerski
– LEGO 60349 City – Stacja kosmiczna na Księżycu
– LEGO 60351 City – Start rakiety z kosmodromu
– LEGO 60317 City – Napad na bank

LEGO City – świetna zabawa i przyjemny sposób na rozwój

LEGO City to klocki, które nie tylko sprawią dzieciom dużo radości, ale także mogą być świetnym wsparciem w ich rozwoju. Dzięki nim poznają nie tylko zawody i miejsca, które mogą spotkać w mieście, ale także zobaczą jakich sprzętów używa się w kosmosie. Będą mogły zbudować przeróżne pojazdy i budynki, które przypominają te z rzeczywistości, a także zainteresować się różnymi pracami. Klocki pomogą im również w rozwijaniu swojej kreatywności i wyobraźni oraz wzmocnią ich motorykę małą.